MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12746207
nr 1274 6207
Byrå
björk, 1800-tal, Bredd: 100cm. Djup: 47 cm, höjd: 104 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:18:40
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr